Ukončení šk. roku 2019/2020

Školní rok bude ukončen v úterý 30. 6. 2020, sraz žáků před školou je v 8:00 hod., kde si žáky vyzvednou paní učitelky třídní a určí prostor pro společné předání vysvědčení (podle počasí).
Ukončení šk. roku 2019/2020

Ukončení bude v 8:20 hod.

Jistě jste zaznamenali informace z MŠMT o hodnocení žáků za 2. pololetí, v nichž bylo uvedeno, že vysvědčení se nemá příliš odlišovat od vysvědčení vydaného na konci 1. pololetí, lze pouze ve významných případech známku zlepšit. Školám bylo též doporučeno hledat jiné způsoby hodnocení. My jsme k tomu přistoupili tak, že kromě vysvědčení obdrží žáci písemné zhodnocení své školní práce za 2. pololetí školního roku.

V příštím týdnu máte ještě možnost  vyzvednout si své věci a odevzdat učebnice a žákovské knížky v úterý 23.6. v čase 13:00 - 15:30 hod., popř. dle dohody se svou třídní paní učitelkou. Do 26.6. musí být vše odevzdané, případné ztracené nebo poškozené učebnice též uhrazené.

Jiné aktivity (slavnostní rozloučení s deváťáky apod.) škola vzhledem k opatřením MŠMT neorganizuje a ani za ně nenese zodpovědnost.