Společně růst

Výtvarná činnost při DV

AKTUALIZOVÁNO 1.5. Na naší škole múzy nespí ani během covidu. Žáci mají možnost zapojit se do dobrovolných aktivit.
Výtvarná činnost při DV

Pojďte společně s námi nahlédnout do naší online galerie - VÝSTAVA Č.1 (Vějíř), VÝSTAVA Č.2 (Linkománie).

Osobnost malíře Vincenta van Gogha je dnes známá po celém světě. Jeho obrazy jsou draženy v milionech dolarů. Přesto byl tento malíř za svůj život odmítán a nepřijat. Jeho obrazy jsou plné jasných barev a nezkreslených výjevů ze života obyčejných lidí. Žáci si mohli vyzkoušet práci s jasnými barvami na vybraných omalovánkách tohoto malíře. Barvu a cit, to najdeme v obrazech Vincenta van Gogha. Podařilo se to i našim žákům? Můžete posoudit sami na VÝSTAVĚ Č. 3 (Barva a cit)

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II