Společně růst

Zahájení šk. roku 2021/22

Vážení rodiče, milí žáci, těšíme se na vás ve středu 1. září 2021 v 8:00 hod. v nasavrcké škole. ...
Zahájení šk. roku 2021/22
Tento den dle nařízení MŠMT proběhne testování všech žáků na COVID 19, další testování bude probíhat ve dnech 6. 9.  a 9. 9. 2021 *
První den si žáci s sebou vezmou psací potřeby, přezůvky a roušku/respirátor (u testovaných žáků probíhá výuka bez roušek, ve společných prostorách školy je rouška/respirátor povinná). Zároveň si žáci nahlásí obědy na další školní dny.
1. září bude školní den ukončen v 9:30 hod.
Za kolektiv pedagogů Mgr. Renata Odvárková (ředitelka školy).
 
*Pozn: Screeningové testování nepodstupují žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělané onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Všechny 3 možnosti je nutné doložit (potvrzení předložte třídní učitelce).

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II