Společně růst

Zimní OVOV

Družstvo našich žáků se zapojilo do tradiční sportovní akce - zimní OVOV.
Zimní OVOV

V úterý 7.2. se 8 žáků vydalo s trénérkou zjistit, jak jsou účinné pravidlené tréninky všestrannosti. V Hlinsku se konalo zimní kolo všestrannostního závodu OVOV. Družstvo naší školy i v oslabeném složení s náhradníky (ovlivněno vyšší nemocností) absolvovalo závod se ctí a s úspěchem. Celkově se umístili na 5. místě z 10 škol. A skvělých výsledků dosáhli na individuální úrovni: Veronika Klenorova 1.misto a Michal Trpkoš 3.místo. Děkujeme trenérce za pravidelnou přípravu a zapojení do aktivit OVOV. Žákům patří velký dík za reprezentaci školy a za vynikající výsledky. Jen tak dál! Na jaře hurá do hlavní soutěže! Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II