Společně růst

Zimní OVOV - Hlinsko

16. listopadu 2023 se tým našich sportovců opět rozjel do Hlinska, aby se zúčastnil dalšího ročníku zimního OVOV.
Zimní OVOV - Hlinsko

Naši borci soupeřili s dalšími 12 družstvy v hodu medicinbalem, přeskoku přes švihadlo, sedách-lehách, trojskoku a driblinku. Celému týmu se tentokrát všechny disciplíny skvěle podařili a díky tomu jsme obsadili nejvyšší příčku. Složení vítězného týmu: M. Kombercová, M. Žaludová, A. Jeklová, V. Klenorová, D. Michek, M. Trpkoš, M. Komberec a M. Čížek. Martinu Čížkovi se podařilo obsadit první místo i mezi jednotlivci ve své věkové kategorii. Gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci školy. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II