Společně růst

Zlatý list 2023

V pátek 12. 5. 2023 proběhlo v Pasíčkách u Boru u Skutče krajské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list.
Zlatý list 2023

Naši školu zde reprezentovala dvě družstva, která postoupila z místního kola v Nasavrkách. To proběhlo v dubnu a zúčastnilo se ho asi 50 dětí z naší základní školy. Do Pasíček přijelo téměř 180 dětí z celého kraje, aby si porovnaly znalosti z oblasti zoologie, botaniky, mineralogie, meteorologie nebo ekologie. Počasí přálo a děti si celý den v přírodě krásně užily. Děkujeme jim za reprezentaci naší školy! Foto z akce ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II