Společně růst

Zlatý list, krajské kolo

Ve středu 11. května se zúčastnila dvě družstva naší školy krajského kola přírodovědné soutěže Zlatý list v Pasíčkách.
Zlatý list, krajské kolo

Jednalo se o dvanáct žáků, kteří postoupili z místního kola konaného v Nasavrkách. Děti z celého kraje si porovnaly znalost z oblasti geologie, zoologie, botaniky, životního prostředí či klimatologie. Žáci naší školy byli úspěšní, starší družstvo získalo 6. místo a mladší dokonce místo třetí. Moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy. Foto ve fotogalerii.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II